בניית מסלעות

Awesome Image

בניית מסלעות ופיתוח חוץ

בניית מסלעות מסלעים גדולים כחלק מפיתוח חוץ. הוספת טרסה סלעים גדולים ומילוי אדמה והכנת תוואי השטח לגינון לפי תוכנית פיתוח, תכנית עיצוב סביבתי ו/או הזמנת הלקוח.

חברת Nissan עבודות עפר ופיתוח מתמחה במתן מענה כולל לביצוע תוכניות עיצוב סביבתי בעזרת יצירת טרסה ו/או בניית מסלעות מסלעים גדולים במיוחד.

אנו מספקים לכם שירות כולל להכנת תשתיות גינון, יישור שטח, שינויי מפלסים, שיפועי ניקוז בעזרת ציוד מכני הנדסי ייעודי לפיתוח סביבתי.

אנו בונים מסלעות ו/או טרסה בהתאם לתוואי השטח. הבנייה היא מסלעים בגודל של מטר על מטר או גדולים יותר. מסלעות לשטחים ציבוריים, ופרטיים כולל מילוי אדמה לפי הזמנה.

חברת Nissan עבודות עפר ופיתוח מתמחה בפיתוח חוץ כולל הקמת מסלעות לגינות, טרסה מסלעים 1X1מ' לשינויי מפלסים כולל מילוי ותשתית לגינות ציבוריות ופרטיות

לבירור פרטים על מסלעה ו/או טרסה מסלעים גדולים התקשרו אלינו בטלפון צור קשר⁩. נשמח לעמוד לשירותכם.

Awesome Image
Awesome Image


  • תהליך בניית טרסה או מסלעה מסלעים גדולים
  • סוגים של סלעים לבניית טרסה או מסלעות
  • בניית מסלעה או טרסה כחלק מתהליך פיתוח סביבתי כוללתהליך בניית מסלעה ובניית טרסה כמעט זהים. ההבדל הוא בתוואי השטח. כאשר קיימים הפרשי גבהים משמעותיים בשטח בו מתבצע הפיתוח.

המסלעה היא אלמנט עיצובי דקורטיבי והטרסה היא אלמנט שבה לפתור הפרשי גובה. אך בשניהם ראוי להשקיע בהיותם חלק בלתי נפרד מעיצוב הסביבה.

המסלעה הופכת להיות מאין טרסה ולאחר המילוי מהווה מדרגה מפרידה בין שני המישורים. כיום יש חזרה לשימוש בסלעים גדולים טבעיים לבניית טרסות ומסלעות.

כאמור, לעיתים המסלעה משמשת לעיצוב סביבתי בלבד. לצורך שתילה ושינויי מפלסים רק לשם נוי ופיתוח סביבתי. לא לצורך פתרון להפרשי גובה ובעיות ניקוז, או דירוג בין מפלסים קיימים.

בשני המקרים התהליך הוא זהה. אנו מכינים את התשתית בהתאם לתוכנית הפיתוח והעיצוב הסביבתי. לאחר מכן מניחים בעזרת ציוד מכני הנדסי מתאים את הסלעים הגדולים.

רק לאחר שהסלעים מונחים זה על זה לפי התכנון. מתבצע מילוי אדמה בהתאם לתוכניות פיתוח חוץ ו/או הזמנת הלקוח.

במקרים רבים כאשר קיים בשטח הפרש גובה משמעותי, טרסה הפרדה מפלסית נשארת חשופה ללא שתילה במפלסי הביניים.

ההבדל המבחין בין מסלעה מסלעים גדולים לבין טרסה מסלעים גדולים היא הימצאותם של שטחי שתילה בין הסלעים במישורים השונים של הטרסה.

הסלעים המקובלים ביותר לבניית מסלעות בישראל הם סלעים המצויים בארץ. סלעים אלה שמשתלבים באופן מושלם בנופים השונים של ישראל הם על פי רוב הבחירה המועדפת על ידי מעצבי הסביבה.

יש לציין כי ניתן לבחור מבין מגוון סלעים אשר מיובאים לישראל, לעיתים במיוחד לג'וב ספציפי. אך בדרך כלל לקוחות מעדיפים את האבן והסלע הישראלי.

בגלל הגיוון הטופוגרפי הקיים בישראל ניתן למצוא בישראל מגוון עצום של סלעים מקומיים. סלעים אופייניים להרים ולמדבר. סלעים מקרבת הים והנחלים, סלעי משקע וגיר וסלעים געשיים.

מגוון טקסטורות, גווני צבע שטח פנים שמאפשר אין סוף עיצובים. החל בסלעי בזלת שמקורם בעיקר בצפון, רמת הגולן. דרך סלעי משקע, וגרניט. סלעי קונגלומרט סלעי לקט, סלעי גבישים וסלעי חברון. סלעי טוף וים.

ללא קשר לסוג הסלע שנבחר אנו ערוכים לבניית המסלעה בהתאם להזמנת הלקוח.

חברת Nissan עבודות עפר ופיתוח מספקת לכם מענה כולל לפיתוח ועיצוב סביבתי של שטח בור או שטח שעומד לאחר הריסת מבנים ופינוי פסולת הבניין.

אנו ערוכים לבצע את הכנת התשתית, הקמת טרסה או בניית מסלעות מסלעים גבוהים בשטחים הציבוריים גם בפיתוח חדש וגם כחלק מהתחדשות עירונית יזומה של העירייה.

בהתאם לתוכניות או הזמנת הלקוח ניתן לבחור את גודל הסלעים ואופי המילוי לכל חלק של המסלעה, הטרסות והשטחים מסביב, ולשלב אותם בעיצוב הסביבתי המתוכנן.

טרסות ומסלעות לבתים פרטיים, מבני ציבור ושטחים פתוחים

אנו מתמחים בבניית מסלעות ו/או טרסה מסלעים גדולים לשילוב בגינות פרטיות של מבני ציבור, בנייני מגורים ובתים פרטיים.

בניית מסלעות ו/או טרסות סלעים כחלק מתהליכי פיתוח סביבתי חדש באתרי בנייה חדשה. ציבורית ופרטית, ו/או כחלק בלתי נפרד מתהליכי שדרוג וחידוש העיצוב הסביבתי של מקום קיים.

אנו מתמחים בעיצוב מסלעה בגינה, כולל ביצוע והקמת מסלעה גם לפרטיים וגם לקבלני פיתוח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

לבירור פרטים על מסלעה ו/או טרסה מסלעים גדולים השאירו פרטים בטופס צור קשר באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו איתנו קשר

Call Now Button