אדניות עץ מלא

תוספת מעוצבת לכל דק עץ: אדניות מעץ, ארון שירות מעץ, מזנון עץ, דרגשי עץ וכו'

חלק בלתי נפרד מפיתוח ועיצוב סביבת הבית היא בניית אדניות עץ מלא לדק עץ מרכזי או בצד הבית

אדניות עץ מלא יכולות להיות עשויות מאותו חומר ממנו עשוי דק עץ (איפאה, ארז, אורן וכו') אך עדיפות היא לעץ עמיד למים על אף שיש דרכים להגן גם על אדניות עץ אורן אשר עמיד פחות למים ופגעי מזג אוויר.

ריהוט גן על דק מעץ אינו חייב להיות מעץ והיום יש מגוון גדול של ריהוט עץ לבחירה במגוון דגמים המתאימים לדק עץ.

יחד עם זאת תוספת של אדניות מעץ מלא וגם ארון שירות מעץ או מזנון מעץ, מזנון עומד או מזנון צף יכולים לשדרג באופן משמעותי גם את נוחיות השימוש בדק וגם את המראה.

דק עץ ואדניות עץ מלא הם רק הבסיס לתוספות פריטי ריהוט עץ מלא לדק

דק עץ במזג האוויר הישראלי הופך לחלק בלתי נפרד מהבית והשימוש בו הוא יומיומי במשך מרבית חודשי השנה.

כן יש מגוון גדול של אדניות וארונות שירות מחומרים פלסטיים שניתן להציב על הדק אך שילוב של אדניות עץ מלא ופריטים נוספים עשויים מעץ.

שילוב פריטים כגון ארון שירות מעץ או מטבחון מעץ מלא הכולל את הברביקיו, ואפילו מזנון מעץ מלא לטלוויזיה כאשר הדק הוא מקורה, משמר ומדגיש את האיכויות הנלוות לעיצוב סביבת הבית בעץ מלא.

במרבית חודשי השנה, מלבד אולי חודש חודשיים בקיץ, וחודש חודשיים בחורף, יש תמיד מספר שעות ביום, בבוקר או בערב שבהן דק עץ צמוד לבית הופך להיות הסלון.

אדניות עץ מלא

שאלות נפוצות על אדניות עץ מלא

אדניות עץ מלא הן פריט דקורטיבי גם למקומות אחרים שאינם בצמוד לדק עץ ולכן השאלות מתייחסות לאדניות עץ ולא לפריטים אחרים או דק עץ עצמו.

האם ניתן לשתול ישירות בתוך אדניות עץ מלא?

כן, אך בתנאי שמשתמשים בעץ עמיד למים כמו איפאה אך גם כאן רצוי להגן על העץ מפני המים בשכבת שמן או בחומרים שאינם מסכנים את הצמחים לפני שממלאים אותה באדמת חמרה או אדמה גננית אחרת.

האם יש אדניות עץ מלא מוכנות לרכישה?

כן! משתלות ומרכזי גינון רבים מציעים ללקוחות אדניות עץ מלא מוכנות לרכישה, במגוון דגמים ומידות. יש לשים לב לסוג העץ וחומר ההגנה מהנוזלים.

האם מי שבונה את הדק יכול לבנות אדניות עץ מאותו חומר?

כמובן שבעלי מקצוע שבונים דק יכולים מאותו החומר לבנות אדניות עץ מלא לפי מידה אשר יתאימו למבנה ועיצוב המתוכנן לדק העץ עצמו. במקרים רבים משלבים אדניות עץ מלא כחלק מהמעקה.

באיזה עוד מקומות מקובל להשתמש באדניות עץ מלא?

ארכיטקטים, אדריכלי גנים ונוף משלבים כיום אדניות עץ מלא גם כחלק בלתי נפרד מעיצוב חזיתות של בנייני משרדים ומגורים שהמשטחים בכניסה מרוצפים במשתלבות או משטחים של אבני מדרך או כהמשך לבניית מסלעות.

צרו איתנו קשר

Call Now Button