יישור קרקע לפינוי בינוי בחיפה

בתהליך פינוי בינוי סיכונים יכולים להיות גם משפטיים אך גם קשורים לאופי תהליכי הריסת המבנים והכנת הקרקע

הכנת קרקע הריסת מבנה ישן וחפירת יסודות בשפלת החוף באדמה קלה או כבדה אינה דומה לאתה עבודה בסביבה סלעית או צמודה לים

יישור קרקע לפינוי בינוי בחיפה (הריסה, פינוי, יישור וחפירה) הוא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהתוכנית להתחדשות עירונית של עיריית חיפה.

בתהליכי פינוי בינוי בחיפה מעורבים אין סוף גורמים עירוניים מוסדיים ופרטיים המעורבים בתהליך.

החל בדיירים ו/או בעלי הקרקע המלווים בעורך דין מקרקעין בחיפה דרך גורמי תכנון וקבלני ביצוע, רשויות רגולטוריות מקומיות, מחוזיות וארציות וכו'.

כמו בכל השלבים האחרים עבודות חפירה קרקע לפינוי בינוי בחיפה יכול להתבצע רק לאחר הגשת תוכניות מסודרת וקבלת כל האישורים הנדרשים לתחילת חפירה להנחת יסודות.

יישור קרקע

יישור קרקע לפינוי בינוי סיכונים וסיכויים

יש בפינוי בינוי סיכונים וסיכויים וכמובן שראוי לציין כי תמיד בעלי הקרקע או בעלי הדירות שהגנו על עצמם כהלכה מבחינה חוזית (רצוי עם עורך דין מקרקעין בחיפה שמכיר את כל הקצוות…).

זוכים בסופו של תהליך לשדרוג משמעותי בערך הנכס שלהם על אף שהמסלול לעיתים רצוף חתחתים, בתהליך פינוי בינוי סיכונים מעורבים בכל שלב החל בפינוי פיזי של הדיירים, פינוי פיזי של השטח, יישור אדמה,, חפירה ועד להקמת שלד סגירה, וגימור לטופס 4.

שאלות נפוצות על יישור קרקע לפינוי בינוי בחיפה

לפניכם מספר שאלות נפוצות הקשורות לתהליך יישור קרקע פינוי בינוי בחיפה והסביבה בה מעורבים מעל ראשו של האזרח אין סוף גורמים.

האם דייר או בעל קרקע יחיד יכול לעצור תהליך התחדשות עירונית?

כיום לא נדרשת הסכמה של כל בעלי הדירות או המפעל המיועד לפינוי בינוי ודי ברוב מוחלט על מנת שלא יהיה ניתן לעצור את התהליך ובלב שכל התשתית החוקית הרגולטורית אושרה כהלכה.

פינוי בינוי סיכונים לפשיטת רגל של יזם ו/או קבלן ביצוע?

בהחלט קיימת שאלת האיתנות הכלכלית ויכולתו של היזם ללוות את תהליך הפינוי בינוי בזמן סביר. מוכרים מגוון תהליכי פינוי בינוי שעלולים לגרום גם לחברות גדולות להרים את ידיהן וזאת בעיקר בשל זכייה במכרז על סמך מחירים נמוכים ולא ריאליים.

פינוי בינוי סכנות בעת חפירות והכנת יסודות?

מודדים מקצועיים יחד עם סוקרי קרקע יכינו תוכנית מפורטת של תהליך החפירות וחיזוק הקרקע למניעת קריסה, או מפולת וחס וחלילה אסונות בשל איכות קרקע או תכנית חפירה לקויה.

צרו איתנו קשר

Call Now Button